ایده‌های شغلی

اخذ نمایندگی رستوران زنجیره‌ای دونرکباب کد RC – 120

اخذ نمایندگی رستوران زنجیره‌ای دونرکباب

این برند در سال 2007 فعالیت خود را در کشور ترکیه آغاز کرد. فعالیت عمده این برند که در قالب رستوران فعالیت دارد، طبخ و فروش دونرکباب می‌باشد. البته غذاهای دیگری نیز در رستوران این برند سرو می‌شود. در حال حاضر 200 نفر در شعب این برند در حال فعالیت هستند.

اخذ نمایندگی برند زنجیره‌ای کافه Ozsut کد RC – 121

اخذ نمایندگی برند زنجیره‌ای کافه Ozsut

کافه‌داری شغلی 24 ساعته اما با درآمدی بسیار خوب است؛ چه بسا شما نمایندگی یک کافه زنجیره‌ای را داشته باشید. سنت کافه‌نشینی در ترکیه بسیار متداول می‌باشد و از این رو کسب‌وکارهایی که در این زمینه فعالیت دارند معمولا موفق هستند.

اخذ نمایندگی برند اجاره خودرو کد R – 105

اخذ نمایندگی برند اجاره خودرو

این برند در سال 2010 فعالیت خود را در کشور ترکیه آغاز کرد. در طی چندین سال مسیر رشد را به خوبی طی کرد و تبدیل به یکی از بهترین شرکت‌های اجاره خودرو در کشور ترکیه شد. در حال حاضر این شرکت اجاره خودرو دارای 65 شعبه در سرتاسر کشور ترکیه می‌باشد و قصد دارد تعداد شعب را به 200 شعبه برساند.

اخذ برند زنجیره‌ای بدلیجات کد A – ۱۰۸

اخذ برند زنجیره‌ای بدلیجات

این برند در سال 2015 زمانی که شاهد کاهش تولید بدلیجات در کشور ترکیه بود و کمبود این محصول را در بازار این کشور احساس کرد، فعالیت خود را آغاز کرد. در طول چند سال مشتریان ثابت خود را پیدا کرد و به سرعت نیز مسیر رشد را به پیش گرفت

اخذ نمایندگی برند رستوران زنجیره‌ای دونرکباب کد RC – ۱۱۵

اخذ نمایندگی رستوران زنجیره‌ای دونرکباب

در حال حاضر بیش از 200 نفر در شعب این برند در حال فعالیت هستند و شعب آن نیز در حال افزایش است. شما برای افتتاح این برند نیاز به سرمایه بسیار زیادی ندارید و این در حالی است که شما می‌توانید صاحب امتیاز یکی از معروف‌ترین برندهای دونرکباب در کشور ترکیه باشید.

اخذ نمایندگی برند زنجیره‌ای کافه کد RC - 119

اخذ نمایندگی برند زنجیره‌ای کافه

سنت کافه‌نشینی در کشور ترکیه بسیار متداول می‌باشد و به اندازه کافی در این باره صحبت شده است. این موضوع باعث شده است که برندهای بسیاری در این زمینه فعالیت کنند. حال بسیاری از این برندها زنجیره‌ای بوده و کماکان نسبت به اعطای نمایندگی اقدام می‌کنند.

اخذ نمایندگی برند تولید و فروش چی‌کوفته کد F – 112

اخذ نمایندگی برند تولید و فروش چی‌کوفته

این برند در سال 2009 فعالیت خود را آغاز کرده است و از سال 2014 تصمیم به گسترش نمایندگی‌های خود گرفته است. موضوع قابل توجه درباره این‌گونه کسب‌وکارها، کیفیت تولید شما می‌باشد. برندهای بسیاری هستند که در این زمینه فعالیت دارند بنابراین کیفیت محصول شما بسیار حائزاهمیت خواهد بود.

اخذ نمایندگی برند چی‌کوفته کد RC – 118

اخذ نمایندگی برند تولید و فروش چی‌کوفته

این برند در سال 1993 فعالیت خود را در کشور ترکیه آغاز کرده است. در حال حاضر بیش از 1000 نفر در شعب این برند در حال فعالیت هستند. موضوع قابل توجه این می‌باشد که شعب این برند علاوه بر ترکیه، در کشورهای آلمان، استرالیا، فرانسه، هلند، انگلیس و آذربایجان نیز وجود دارند.

اخذ نمایندگی برند تولید، فروش و کافه کد RC – 117

اخذ نمایندگی برند تولید، فروش قهوه و کافه

این برند سابقه‌ای 16 ساله در زمینه تولید و فروش قهوه دارد. اخیرا نیز تصمیم به گسترش نمایندگی‌های خود گرفته است. شرایط سختی برای اعطای نمایندگی در نظر نگرفته شده است اما باید کافه و یا فروشگاه شما در مراکز خرید، در نزدیکی دانشگاه‌ها و به طور کلی در مکان‌های شلوغ واقع شود.

اخذ نمایندگی برند زنجیره‌ای تولید و فروش باقلوا کد F – ۱۱۳

اخذ نمایندگی برند زنجیره‌ای تولید و فروش باقلوا

این برند در سال 2010 فعالیت خود را آغاز کرده است و اخیرا نیز تصمیم به گسترش نمایندگی‌های خود گرفته است. شعار اصلی این برند این می‌باشد که “ما می‌خواهیم طعم باقلوای واقعی قاضی‌آنتپ را به شما نشان دهیم.”

اخذ نمایندگی برند تولید و فروش باقلوا کد F - 109

اخذ نمایندگی برند تولید و فروش باقلوا

طبیعی است که برندهای زیادی برای طبخ و فروش این شیرینی وجود داشته باشد. یکی از این برندها که در سال 2013 فعالیت خود را آغاز کرده است، تصمیم به گسترش نمایندگی‌های خود گرفته است. موضوع قابل توجه درباره این برند این می‌باشد که مواد اولیه از طرف خود برند به طور روزانه برای شما ارسال می‌شود.

اخذ نمایندگی رستوران زنجیره‌ای دونرکباب کد RC – ۱۱۵

اخذ نمایندگی رستوران زنجیره‌ای دونرکباب

دونرکباب یکی از معروف‌ترین غذاهای کشور ترکیه می‌باشد که البته نمونه‌هایی از آن در ایران نیز دیده می‌شود. همانند ایران، این غذا در کشور ترکیه نیز طرفداران بسیاری دارد. رستوران‌های زنجیره‌ای بسیاری هستند که در کشور ترکیه نسبت به طبخ این غذای لذیذ می‌پردازند.

اخذ نمایندگی برند تولید و فروش باقلوا کد F – ۱۱۱

اخذ نمایندگی برند تولید و فروش باقلوا

همانطور که گفته شد و می‌دانید باقلوا شیرینی محبوب کشور ترکیه می‌باشد. البته موضوع قابل توجه این می‌باشد که شما با افتتاح چنین شعبه‌ای می‌توانید علاوه بر فروشگاه فروش باقلوا، مکانی به مانند کافه نیز داشته باشید و باقلوای تولید شده را در آن‌جا سرو کنید.

اخذ نمایندگی برند طبخ و فروش باقلوا کد F – ۱۰۹

اخذ نمایندگی برند طبخ و فروش باقلوا

باقلوا یکی از محبوب‌ترین و معروف‌ترین شیرینی‌های کشور ترکیه می‌باشد. شرکت‌های بسیاری هستند که اقدام به فروش این شیرینی و یا به عبارتی دسر می‌کنند. در حال حاضر یکی از این برندها تصمیم به گسترش نمایندگی‌های خود گرفته است.

اخذ نمایندگی برند تولید و فروش لوازم کودک و مادر کد B – ۱۰۷

اخذ نمایندگی برند تولید و فروش لوازم کودک و مادر

فروش لوازم کودکان همیشه یکی از پردرآمدترین شغل‌ها در کشور ترکیه بوده است. در حال حاضر یکی از برندهایی که در این زمینه فعالیت دارد تصمیم به گسترش نمایندگی خود گرفته است.

اخذ نمایندگی برند تولید و فروش زیتون روغن زیتون کد F – ۱۰۸

اخذ نمایندگی برند تولید و فروش زیتون روغن زیتون

این برند در زمینه تولید و فروش روغن زیتون خالص، روغن زیتون سبز، زیتون سبز ، زیتون سبز پرورده، زیتون سیاه و انواع دیگر زیتون فعالیت دارد. ترک‌ها علاقه بسیاری به زیتون دارند؛ از این رو شما مشتری همیشگی خود را خواهید داشت.

اخذ نمایندگی برند تولید و فروش لباس کودک کد B – ۱۰۸

اخذ نمایندگی برند تولید و فروش لباس کودک

این برند در سال 1970 فعالیت خود را آغاز کرده است و یکی از برند‌های خوشنام در این زمینه می‌باشد. در حال حاضر مدیران این برند تصمیم به گسترش نمایندگی‌های آن گرفته‌اند.

اخذ نمایندگی برند تولید و فروش پنل خورشیدی کد E – 106

اخذ نمایندگی برند تولید و فروش پنل خورشیدی

این برند معروف تصمیم به گسترش نمایندگی خود در کشور ترکیه گرفته است. این برند در سال 2010 فعالیت خود را آغاز کرده است و البته علاوه بر پنل‌های خورشیدی، توربین‌های بادی نیز تولید می‌کند.

اخذ نمایندگی برند اکسسوری بانوان کد A – ۱۰۷

اخذ نمایندگی برند اکسسوری بانوان

. بنابر گفته‌ مدیران این برند حاشیه سود شما در نمایندگی‌های آن 100 درصد خواهد بود که خود این موضوع اخذ نمایندگی این برند را تبدیل به موقعیتی فوق‌العاده می‌کند.

اخذ نمایندگی برند تولید و فروش لوازم آرایش کد A – ۱۰۶

اخذ نمایندگی برند تولید و فروش لوازم آرایشی

این برند در سال 2000 فعالیت خود را آغاز کرده است و اخیرا تصمیم به گسترش نمایندگی‌های خود گرفته است. بنابر گفته مدیران این برند، هدف اصلی آن‌ها، ارائه بهترین خدمات به بانوان بوده است و در راستای همین هدف تمام تلاش خود را به کار گرفته‌اند.

اخذ نمایندگی برند فروش و تولید بورک کد F – 107

اخذ نمایندگی برند فروش و تولید بورک

این نان با زندگی مردم ترکیه عجین شده است. بنابراین ایجاد کسب‌وکاری که در آن به طبخ و فروش بورک بپردازید، می‌تواند سود خوبی به همراه داشته باشد و از طرفی درآمد شما را نیز تضمین کند.

اخذ نمایندگی برند تولید و فروش محصولات مادر و کودک

اخذ نمایندگی برند تولید و فروش محصولات مادر و کودک

عمده فعالیت این برند در زمینه تولید و فروش محصولات مورد نیاز کودکان و مادران می‌باشد. این برند 8000 نوع محصول مختلف را تولید و عرضه می‌کند و نامی آشنا در این زمینه می‌باشد.

اخذ نمایندگی برند تولید کود آلی (کرم خاکی) کد N – ۱۰۱

اخذ نمایندگی برند تولید کود آلی

این برند در سال 2006 فعالیت خود را آغاز کرده است و در این زمینه یکی از بهترین‌ها در کشور ترکیه می‌باشد. اگر اخیرا به اخبار درباره کشور ترکیه نگاهی انداخته باشید، می‌بینید که این کشور بیش از هر زمان دیگری در تلاش است تا خودکفاتر شود.

اخذ نمایندگی برند فروش کفش کودک کد B - 105

اخذ نمایندگی برند فروش کفش کودک

این برند در سال 2014 با برند توکر بیبی ادغام شد تا بتواند خدمات بهتری را ارائه دهد. این برند در حال حاضر 5 فروشگاه بزرگ دارد. شما می‌توانید در تمام این فروشگاه‌ها انواع و اقسام کفش‌ها را با مارک‌های مختلف ببینید.

اخذ نمایندگی برند فروش ساعت کد A – 105

اخذ نمایندگی برند فروش ساعت

این برند در سال 2007 فعالیت خود را آغاز کرده است و مدیران آن نیز تصمیم به گسترش نمایندگی خود گرفته‌اند. عمده فعالیت این برند در زمینه تولید و فروش ساعت می‌باشد اما مجوز واردات و صادرات نیز دارد.

اخذ نمایندگی برند فروش محصولات مختص مادران و کودکان کد B – 104

اخذ نمایندگی برند فروش محصولات مختص مادران و کودکان

فروش محصولات کودک و مادر سود خوبی به همراه خواهد داشت؛ در واقع این نوع کسب‌وکار کمتر تحت تاثیر نوسانات اقتصادی قرار می‌گیرد و همه خانواده‌ها سعی در تامین همیشگی فرزندان خود دارند. کشور ترکیه نیز از این موضوع مستثنی نیست.

اخذ نمایندگی برند آلمانی کافه‌ سیار کد RC – 114

اخذ نمایندگی برند آلمانی کافه‌ سیار

این برند آلمانی در سال 2017 فعالیت خود را در ترکیه آغاز کرده است و در حال حاضر در صدد آن است که تعداد نمایندگی‌های خود را در ترکیه به 150 شعبه برساند. همانطور که از نام این برند مشخص است، شما برای کافه خود نیاز به مکان ثابت ندارید!

اخذ نمایندگی برند فروش سبدغذایی کد F – 106

اخذ نمایندگی برند فروش سبدغذایی

این برند محبوبیت و معروفیت فوق‌العاده‌ای در کشور ترکیه پیدا کرده است؛ چرا که برای افراد مختلف، سبد غذایی مختلفی در نظر گرفته است. برای مثال شما می‌توانید بسته مخصوص گیاهخواران را سفارش دهید. از طرفی شاید بخواهید بسته رژیمی سفارش دهید.

اخذ نمایندگی برند تولید و فروش قهوه کد F – ۱۰۵

اخذ نمایندگی برند تولید و فروش قهوه

این برند ترک در سال 2012 فعالیت خود را آغاز کرده است و دارای 14 شعبه در کشور ترکیه است. در حال حاضر مدیران آن تصمیم به گسترش نمایندگی این برند گرفته‌اند و در یکسال اخیر در این‌ باره موفق بوده‌اند.

اخذ نمایندگی رستوران زنجیره‌ای مرغ سوخاری کد RC - 112

اخذ نمایندگی رستوران زنجیره‌ای مرغ سوخاری

این برند در سال 2011 فعالیت خود را آغاز کرده است؛ با این حال در حاضر 37 شعبه در سرتاسر کشور ترکیه دارد و 218 نفر نیز در شعبه‌های این رستوران زنجیره‌ای در حال فعالیت هستند.

اخذ نمایندگی برند Simitçi Dünyası کد RC – 113

اخذ نمایندگی برند Simitçi Dünyası

این برند در سال 2012 فعالیت خود را آغاز کرده است و در حال حاضر دارای 128 شعبه در سرتاسر کشور ترکیه می‌باشد. همانطور که از نام این برند مشخص است، عمده فعالیت آن سرو چای همراه با سیمیت می‌باشد؛ اما شما در منوی آن‌ها می‌توانید انواع شیرینی‌ها و بستنی‌ها را نیز مشاهده کنید.

اخذ نمایندگی برند تعمیرات موبایل در محل کد E – ۱۰۵

اخذ نمایندگی برند تعمیرات موبایل در محل

 یکی از مزیت‌های فوق‌العاده این برند، خدمات رسانی در محل آن می‌باشد. این موضوع باعث شده است که افراد بسیاری مجذوب این برند بشوند. همچنین شما با سرمایه‌ای بسیار اندک می‌توانید نمایندگی این برند را اخذ کنید.

اخذ نمایندگی برند تولید و فروش پوشاک کودک

در کشور ترکیه برندهای زنجیره‌ای مختلفی وجود دارند که به طور اختصاصی در زمینه تولید و فروش محصولات کودک فعالیت می‌کنند. در حال حاضر یکی از این برندها تصمیم به گسترش نمایندگی خود گرفته است.

اخذ نمایندگی برند تولید و فروش سیستم‌های حفاظتی کد E – 104

اخذ نمایندگی برند تولید و فروش سیستم‌های حفاظتی

این برند در سال 2011 فعالیت خود را آغاز کرده است و در حال حاضر یکی از بهترین‌ها در این صنعت می‌باشد. عمده فعالیت این برند فروش و تولید محصولات حفاظتی می‌باشد. البته نصب و راه‌اندازی این سیستم‌ها نیز بر عهده خود این برند می‌باشد.

اخذ نمایندگی برند تولید و فروش لوازم جانبی گوشی کد E – 102

اخذ نمایندگی برند تولید و فروش لوازم جانبی موبایل

در حال حاضر یکی از این برندها تصمیم به اعطای نمایندگی خود گرفته است و شما می‌توانید از این فرصت استفاده کنید. این برند در سال 2013 فعالیت خود را آغاز کرده است و می‌خواهد تعداد شعب خود را به 100 مورد برساند.

اخذ نمایندگی برند تولید و فروش وسایل الکتریکی و الکترونیکی کد E – 103

اخذ نمایندگی برند تولید و فروش وسایل الکتریکی

این برند در سال 1991 فعالیت خود را آغاز کرده است و حالا امتیاز واردات و صادرات کالا را نیز دارد. همانطور که قبلا در سایت اگیار اعلام شده بود، کشور ترکیه واردات برق خود را کاهش داده است تا بتواند بیش از پیش در این زمینه خودکفا شود.

اخذ نمایندگی برند تولید و فروش بدلیجات کد A - 104

اخذ نمایندگی برند تولید و فروش بدلیجات

شرکت‌های بسیاری هستند که در کشور ترکیه در زمینه تولید و فروش بدلیجات فعالیت دارند و در حال حاضر یکی از این شرکت‌ها تصمیم به گسترش نمایندگی‌های خود گرفته است. این برند در سال 2000 فعالیت خود را آغاز کرده است و یکی از بهترین‌ها در این صنعت می‌باشد.

اخذ نمایندگی برند خرید و فروش خودرو کد C - 103

اخذ نمایندگی برند خرید و فروش خودرو

این برند از سال 2012 فعالیت خود را آغاز کرده است و در حال حاضر دارای 8 شعبه می‌باشد. در حال حاضر تصمیم به گسترش نمایندگی‌های خود گرفته است و می‌خواهد تعداد آن‌ها را به 25 شعبه برساند.

اخذ نمایندگی برند تولید و فروش آبیموه کد F – 104

اخذ نمایندگی برند تولید و فروش آبمیوه

رونق کشاورزی در کشور ترکیه باعث شده است که این کشور بتواند در زمینه تولید محصولات طبیعی از جمله آبمیوه پیشرو باشد. در حال حاضر یکی از کارخانه‌هایی که در زمینه تولید آبمیوه فعالیت دارد، اقدام به اعطای نمایندگی‌های خود کرده است.

اخذ نمایندگی برند اجاره خودرو کد R - 104

اخذ نمایندگی برند اجاره خودرو

همانطور که بارها گفته شده است، داشتن یک شرکت اجاره خودرو در ترکیه می‌تواند درآمد خوبی برای شما به همراه داشته باشد. حال اگر شما بتوانید نمایندگی یکی از برند‌های معروف اجاره خودرو را اخذ کنید، درآمد بیشتری نیز کسب خواهید کرد.

اخذ نمایندگی برند تولید و فروش بدلیجات و جواهرات کد A – 103

اخذ نمایندگی برند تولید و فروش بدلیجات و جواهرات

این برند در سال ۲۰۰۵ فعالیت خود را آغاز کرد و در سال ۲۰۱۰ مرکز اصلی خود را به شهر استانبول انتقال داد. در حال حاضر یکی از معروف‌ترین برندهای ترکیه در زمینه تولید و فروش بدلیجات می‌باشد و دارای ۴۱ شعبه در سرتاسر کشور ترکیه است.

اخذ نمایندگی رستوران‌های زنجیره‌ای بورسا کباب اِوی کد RC – 111

اخذ نمایندگی رستوران‌های زنجیره‌ای بورسا کباب اِوی

این برند در سال 2003 فعالیت خود را آغاز کرد. در این رستوران زنجیره‌ای شما می‌توانید انواع دونرکباب را سفارش بدهید و از طعم فوق‌العاده آن لذت ببرید.

اخذ نمایندگی برند تولیدکننده پوشک بچه کد B – 102

اخذ نمایندگی برند تولیدکننده پوشک بچه

این برند در سال 2007 فعالیت خود را در زمینه تولید پوشک بچه در انواع مختلف آغاز کرد. در حال حاضر 19 شعبه دارد و تصمیم دارد که تعداد نمایندگی‌های خود را به 47 شعبه برساند.

اخذ نمایندگی برند اجاره خودرو کد R – 102

اخذ نمایندگی برند اجاره خودرو

این برند در سال 2005 فعالیت خود را آغاز کرده است و در حال حاضر دارای 1500 خودرو در کلاس‌های مختلف می‌باشد. با توجه به مرسوم بودن اجاره خودرو در کشور ترکیه و معروف بودن این برند، اخذ نمایندگی این برند می‌تواند درآمد خوبی برای شما به همراه داشته باشد.

اخذ نمایندگی رستوران زنجیره‌ای مرغ سوخاری کد RC - 110

اخذ نمایندگی رستوران زنجیره‌ای مرغ سوخاری

این برند در سال 2014 فعالیت خود را آغاز کرده است. البته پیشینه این برند انگلیسی بوده و زیر مجموعه‌ برندی انگلیسی است. با اینکه تنها 5 سال از افتتاح اولین رستوران این برند می‌گذرد، اما این برند موفقیت خوبی در زمینه تولید و فروش مرغ سوخاری کسب کرده است.

اخذ نمایندگی برند اجاره خودرو کد R - 103

اخذ نمایندگی برند اجاره خودرو

شاید اجاره خودرو در ایران تنها مختص به مراسم عروسی و آن هم تنها برای عروس و داماد باشد؛ اما در کشور ترکیه امری مرسوم در میان عموم است. در واقع با توجه به گران بودن سوخت در این کشور، بسیاری از افراد به جای خرید خودرو، ترجیح می‌دهند خودرویی را اجاره کنند.

اخذ نمایندگی برند تولید کفش کد S – ۱۰۱

اخذ نمایندگی برند تولید کفش

این برند در سال 1983 فعالیت خود را آغاز کرد. در ابتدای کار روزانه تنها 50 جفت کفش تولید می‌کرد. اما در حال حاضر کارگاهی به مساحت 7200 متر دارد. کفش‌های تولید شده در این کارگاه به 41 کشور جهان صادر می‌شود.

اخذ نمایندگی برند تولید و فروش باقلوا کد F - 109

اخذ نمایندگی برند تولید باقلوا

این برند در سال 2015 فعالیت خود را آغاز کرده و مرکز اصلی آن در شهر آنکارا می‌باشد. موضوع قابل توجه درباره اخذ نمایندگی این برند این می‌باشد که به هنگام اعطای نمایندگی، این برند مواد اولیه به مبلغ 3000 لیر در اختیار نمایندگان خود می‌گذارد.

کسب نمایندگی برند تولیدات محصولات نظافتی خودرو و ماشین آلات کد C – ۱۰۲

کسب نمایندگی برند تولیدات محصولات نظافتی خودرو و ماشین آلات

با توجه به اینکه افراد ترک اهمیت بسزایی به پاکیزه بودن خودروی خود می‌دهند، بنابراین کسب نمایندگی چنین شرکتی می‌تواند سود خوبی به همراه داشته باشد.

اخذ نمایندگی برند تهیه و فروش چیپس کد F – 102

اخذ نمایندگی برند تهیه و فروش چیپس

این برند در سال 2010 فعالیت خود را آغاز کرده است. در حال حاضر مرکز اصلی این برند در شهر ازمیر می‌باشد. این برند در طی چند سال فعالیت خود، طرفداران خاص خود را پیدا کرده است و حالا تصمیم به گسترش نمایندگی‌های خود گرفته است.

اخذ نمایندگی رستوران زنجیره‌ای برگر کد RC - 109

اخذ نمایندگی رستوران زنجیره‌ای برگر

این برند در سال 1991 فعالیت خود را در شهر استانبول آغاز کرد. با اینکه در حال حاضر تنها پنج شعبه از این برند افتتاح شده است، اما طرفداران خاص خود را دارد. اگر به صنعت غذایی و فست‌فود علاقه دارید، اخذ نمایندگی چنین برندی می‌تواند ایده خوبی باشد.

کسب نمایندگی برند فروش انواع کلاه‌های مردانه

کسب نمایندگی برند فروش انواع کلاه‌های مردانه

در کشور ترکیه فروشگاه‌هایی وجود دارند که به طور اختصاصی در زمینه فروش کلاه فعالیت می‌کنند. شاید برای شما هم جالب باشد بدانید که برخی از این فروشگاه‌ها حتی زنجیره‌ای هستند. حالا یکی از این فروشگاه‌های فروش کلاه تصمیم به گسترش بیشتر نمایندگی‌های خود گرفته است.

کسب نمایندگی برند دومینوز پیتزا کد RC - 108

کسب نمایندگی برند دومینوز پیتزا

پیتزا دومینوز در سال 1960 فعالیت خود را آغاز کرد. هم اینک در 85 کشور جهان شعبه دارد و تعداد این شعب به بیش از 14 هزار مورد می‌رسد. در سال 1996 اولین شعبه این رستوران زنجیره‌ای در ترکیه نیز افتتاح شد. حالا این پیتزا فروشی زنجیره‌ای تصمیم به گسترش نمایندگی‌های خود گرفته است.

کسب نمایندگی برند تولید و فروش ترشی کد F - 101

کسب نمایندگی برند تولید و فروش ترشی

ترک‌ها نیز به مانند بسیاری از ایرانیان علاقه زیادی به ترشی دارند. این برند نیز در زمینه تولید ترشی فعالیت دارد. این برند در سال 1985 افتتاح شده است. در سال 2000 کارخانه‌هایی را در شهر ازمیر افتتاح کرد.

کسب نمایندگی برند تولید و فروش بدلیجات کد A - 101

کسب نمایندگی برند تولید و فروش بدلیجات

ترک‌ها نیز به مانند بسیاری از ایرانیان علاقه زیادی به بدلیجات دارند. از این رو ایجاد چنین کسب‌وکاری می‌تواند گزینه خوبی برای افرادی باشد که می‌خواهند بی‌دغدغه در کشور ترکیه کسب درآمد کنند.

کسب نمایندگی رستوران زنجیره‌ای دونرکباب کد RC - 107

کسب نمایندگی رستوران زنجیره‌ای دونرکباب

دونرکباب یکی از اصیل‌ترین غذاهای ترکی می‌باشد و طرفداران همیشگی خود را دارد. از این رو کسب نمایندگی چنین برندی فرصتی فوق‌العاده برای شما خواهد بود.

کسب نمایندگی رستوران زنجیره‌ای چی‌کوفته کد RC - 106

کسب نمایندگی رستوران زنجیره‌ای چی‌کوفته

چی‌کوفته یکی از اصیل‌ترین غذاهای کشور ترکیه می‌باشد که طرفداران بسیاری دارد. حال یکی از معروف‌ترین این رستوران‌ها تصمیم به افزایش تعداد نمایندگی‌های خود گرفته است.

کسب نمایندگی برند خدمات محافظت از خودرو C - 101

کسب نمایندگی برند خدمات محافظت از خودرو

سال‌ها است که بسیاری از ترک‌ها به اصطلاح خودروی خود را سرامیک می‌کنند. حال یکی از بزرگترین شرکت‌های خدمات نگهداری خودرو تصمیم به گسترش بیشتر نمایندگی‌های خود گرفته است.

کسب نمایندگی برند تولید و نصب پنل خورشیدی کد E - 101

کسب نمایندگی برند تولید و نصب پنل خورشیدی

با توجه به اینکه ترکیه نیاز به واردات برق دارد، توسعه پنل‌های خورشیدی به نفع این کشور خواهد بود. از این رو ایجاد کسب‌وکاری در این زمینه می‌تواند سود خوبی به همراه داشته باشد.

کسب نمایندگی برند فروش محصولات کودک کد B - 101

کسب نمایندگی برند فروش محصولات کودک

این برند فعالیت خود را در سال 2004 در شهر استانبول آغاز کرده است و تمام محصولات مورد نیاز کودکان را تولید می‌کند. این برند در حال حاضر یکی از معروف‌ترین برند‌ها در این زمینه می‌باشد.

کسب نمایندگی کافه زنجیره‌ای کد RC - 105

دریافت نمایندگی کافه زنجیره‌ای

اولین شعبه این کافه در سال 2009 افتتاح شد. در سال 2011 بود که مدیران این کافه تصمیم به گسترش شعبه‌های خود گرفتند.

اجاره خودرو کد 101

کسب نمایندگی شرکت اجاره خودرو

در حال حاضر این شرکت اجاره خودرو بیش‌از 5000 خودرو در اختیار دارد و در صدد گسترش نمایندگی‌های خود می‌باشد.

اخذ نمایندگی برند رستوران زنجیره‌ای دونرکباب کد RC – ۱۱۵

کسب نمایندگی رستوران زنجیره‌ای دونر کباب

یکی از معروف‌ترین رستوران‌های زنجیره‌ای ترکیه تصمیم به گسترش بیشتر نمایندگی‌های خود گرفته است. عمده فعالیت این برند در زمینه سرو دونرکباب، یکی از اصیل‌ترین غذاهای ترکیه می‌باشد.

کافه

کسب نمایندگی کافه زنجیره‌ای

یکی از کافه‌های نوپا و البته پرطرفدار ترکیه، تصمیم به اعطای نمایندگی‌های خود کرده است. این یکی از بهترین فرصت‌ها برای ایجاد کسب‌وکار در این کشور می‌باشد.

کسب نمایندگی مک‌دونالدز در ترکیه

کسب نمایندگی مک‌دونالدز

بزرگترین رستوران زنجیره‌ای جهان حالا تصمیم به گسترش بیشتر رستوران‌های خود در کشور ترکیه گرفته است. این یک فرصت عالی برای ایرانیان مهاجر در این کشور است.

عطر

کسب نمایندگی برند تولید و فروش عطر

شما با سرمایه کم می‌توانید سود زیادی از این کسب‌وکار ببرید. با توجه به گوناگونی محصولات، قیمت آن‌ها نیز کمتر بوده و همین موضوع می‌تواند فروش بیشتر را برای شما به همراه داشته باشد.

کسب نمایندگی برگرکینگ در ترکیه

کسب نمایندگی برگرکینگ

با وجود بیش از 650 شعبه در ترکیه، یکی از بزرگترین رستوران‌های زنجیره‌ای برگر می‌خواهد همچنان رستوران‌های خود را گسترش داده و تعداد آن ها را افزایش دهد.